Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Popis a umiestnenie lokality

Donovaly, Apartmán: Dvojizbové apartmány sú súčasťou novopostaveného horského apartmánového komplexu, ktorý sa nachádza priamo pri vlekoch v TOP lyžiarskom stredisku Park Snow Donovaly.
Každý zo 4 apartmánov ponúka nadštandardné vybavenie a je určený pre 2-4 osoby. V priestrannej obývačke je k dispozícii rozkladacia pohovka (možnosť využitia na 2 prístelky), SAT/TV,Wi-Fi, kuchynský kútik vybavený s varičom, mikrovlnou rúrou, varnou kanvicou, chladničkou a kuchynským riadom. V samostatnej spálni je manželské lôžko a dostatočný úložný priestor. Súčasťou apartmánu je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, ako aj terasa s výhľadom na okolitú prírodu.
Ubytovaní hostia majú možnosť odloženia lyžiarskej výstroje a nadmerných batožín vo vlastnej pivnici, ktorá sa nachádza suteréne apartmánového domu. Priamo v apartmánovom komplexe je aj podzemná garáž s vyhradeným parkovacím miestom pre každý apartmán. Obchody aj reštaurácie v blízkosti arálu.

Hodnotenie: Nové apartmány sú ideálnym miestom najmä pre rodinnú dovolenku, či stretnutie s priateľmi počas celého roka.
Účelne zariadené priestory uspokoja predovšetkým milovníkov prírody, turistiky, ale aj zimných či adrenalínových športov. Priamo pod oknami apartmánového komplexu sa nachádzajú rozsiahle a denne upravované trate lyžiarskeho strediska Park Snow Donovaly. Svahy sú vhodné pre začiatočníkov i deti, ale na svoje si prídu aj skúsení lyžiari. V blízkom okolí sú k dispozícii reštaurácie, hotelové wellness centrá a bazény. Do bohatej ponuky atrakcií v okolí patria: celoročne využívaná horská bobová dráha, Monkey Way - najdlhšie lanové centrum na Slovensku, 21 m vysoká lezecká stena, bowling, golfový trenažér, laserová strelnica, trampolíny a bungee trampolíny.
Donovaly sú veľmi obľúbené a navštevované aj vďaka pretekom psích záprahov, ktoré tu majú tradíciu a aj vďaka vynikajúcim lyžiarskym a turistickým podmienkam.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 17.04.2024