Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Ponúkame na predaj Novostavby Rodinných domov v Moste pri Bratislave. Projekt ponúka možnosť kombinácie veľkosti pozemku aj výber 6 typov domu podľa vlastného výberu.

Momentálne je vo výstavbe každý druh rodinného domu a je možné vidieť ho v reálnej veľkosti čo má veľkú výhodu oproti stavania „podľa projektu“.

Projekt je umiestnený pri jazere, čo v letných mesiacoch majitelia ocenia.

 

Z našej ponuky vyberáme:

2 izbový bungalov typ B na 3,6á pozemku - zastavaná plocha domu je 63m2. Dom pozostáva z predsiene, kúpeľne, obývacej izby spojenej s kuchyňou a spálne.

Cena domu v štandarde vrátane pozemku je 79.100,-€

 

4 izbový poschodový rodinný dom typ A na 4,5á pozemku. Dom s úžitkovou plochou prízemia 49m2 a podkrovia 48m2 pozostáva z predsiene, kúpeľne, obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne a dvoch spální na poschodí.

Cena domu v štandarde vrátane pozemku je 120.750,-€

 

4 izbový poschodový rodinný dom typ C na 4á pozemku. Dom s úžitkovou plochou prízemia 49m2 a podkrovia 39m2 pozostáva z predsiene, kúpeľne, obývacej izby spojenej s kuchyňou, spálne a dvoch spální na poschodí.

Cena domu v štandarde vrátane pozemku je 106.600,-€

 

3 izbový bungalov typ D na 4,3á pozemku - zastavaná plocha domu je 63m2. Dom pozostáva z predsiene, kúpeľne, obývacej izby spojenej s kuchyňou a dvoch izieb.

Cena domu v štandarde vrátane pozemku je 95.200,-€

 

2 izbový poschodový rodinný dom typ E na 3,1á pozemku. Dom s úžitkovou plochou prízemia 41m2 a podkrovia 23m2 pozostáva z predsiene, kúpeľne, obývacej izby spojenej s kuchyňou a dvoch priestorov na poschodí do ktorých sa vstupuje rebríkovým schodiskom.

Cena domu v štandarde vrátane pozemku je 81.300,-€

 

3 izbový bungalov typ F na 4,9á pozemku - zastavaná plocha domu je 89m2. Dom pozostáva z predsiene, kúpeľne, WC, obývacej izby spojenej s kuchyňou a dvoch izieb.

Cena domu v štandarde vrátane pozemku je 107.800,-€

 

Už tohtoročné Vianoce môžete prežiť vo Vašom novom rodinnom dome.

 

Technický popis:

Obvodové murivo založené na železobetónových pásoch je z tvárnic Ytong 300 mm, vnútorné priečky rovnako z tvárnic Ytong. Obvodové murivo je zateplené penovým polystyrénom EPS 120 mm s tenkovrstvou omietkou (nízkoenergetické).

Výplne otvorov obvodových stien sú plastové okná s izolačným dvojsklom opatrené uzamykateľnými roletami. Vstupné dvere sú bezpečnostné.

 

Zastrešenie stavby je realizované dreveným krovom, opatreným náterom proti plesniam a škodcom dreva. Súčasne klieštiny krovu tvoria strop nad prízemím, resp. podlahu podkrovia. Strešná krytina je Tondach – pálená a strecha je zateplená minerálnou vlnou. Podhľad v podkroví tvorí sádrokartón. Podlahy na prízemí sú plávajúce a zateplené.

 

Kúpeľňa a WC je vybavená sprchovacím kútom, podomietkovým závesným WC a umývadlom plus prípojkami pre práčku. Podlahy v kúpeľni sú obložené keramickou dlažbou, steny do výšky min. 200 cm. Odvetranie kúpeľne je riešené vyvedením nad strešnú konštrukciu.

 

Vnútorné steny sú omietnuté jemnou omietkou s oderuvzdorným náterom. Elektrické rozvody obsahujú vývody pre svietidlá, vypínače a zásuvky. Každý dom je opatrený bleskozvodom a samostatným elektromerom. Vykurovanie domu je elektrinou, resp. krbom, pre ktorý je vybudovaný komín.

 

Každý dom má samostatnú studňu v hĺbke 12 až 14 m a žumpu (12 m3), ako aj samostatný pozemok s prístupom z príjazdovej komunikácie.

 

Domy sú nízkoenergetické a na požiadanie vieme postaviť aj pasívne s veľmi nízkymi mesačnými nákladmi.

 

Info: 0911 828 407

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 15.07.2024