Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PREDAJ veľký RD v Dúbravke, na podnikanie aj bývanie s veľkým pozemkom blízko centra - EXPISREAL

Cena:
745 000,- €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava IV
Obec:Bratislava-Dúbravka
Ulica:Na vrátkach
Kategória:Komerčné a prevádzkové priestory
  
Stav objektu:novostavba
Počet miestností:10
Úžitková plocha:550 m2
Garáž:Áno
Energ. certifikát:B
Parkovanie: Garáž
 
ID inzerátu:1803299644

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ak chcete podnikať aj bývať blízko centra s dobrou dostupnosťou na diaľničný obchvat a predsa obklopený zeleňou a súkromím tak táto nehnuteľnosť sa Vám bude páčiť.

Exkluzívne iba u nás, ponúkame na predaj DVA OBJEKTY na jednom pozemku, dispozične sa jedná o:

1., veľký RD, kompletne zrekonštruovaný (podpivničený, zateplený, 7 izieb), po kompletnej rekonštrukcii z roku 2000 - vhodný na BÝVANIE)

2., administratívny objekt postavený a kolaudovaný v roku 2010 (veľký ateliér, skladové priestory, dielňa - vhodné aj ako VÝROBNÝ PRIESTOR).

K dispozícii mimoriadne priestranná garáž so skladovými priestormi, s kúpeľňou, WC aj vykurovaním, o výmere až 117 m2 (dva samostatné vstupy a výstupy - brána na diaľkové ovládanie a vstup dvermi, priechodná do záhrady). Časť nad garážou má samostatný vstup - podkrovný open space priestor o výmere 117 m2, s kuchyňou a kúpeľňou aj WC.

Šírka pozemku je 13,5 – 15 m2, nový plot zo strany suseda.

Energeticky úsporný RD tzv. pasívny dom, trieda AA. Na streche umiestnené solárne články (20 kolektorov), ekologické nízko nákladové vykurovanie. Kúrenie je riešené cez fotovoltaiku (solárne články), dve tepelné čerpadlá, drevoplyn a krbovú pec. Voda je mestská, v dome je septik s prepadom, E 220/380. Plyn a Kanalizácia sú vyvedené pri pozemku. Prevádzkové náklady cca 150 - 200,- / mes.

Pozemok o výmere 2070 m2 je predmetom predaja, z toho 267 m2 ako predzáhradka, zvyšná časť je zastavaná plocha priľahlý pozemok - záhrada, ktorý sa nachádza hneď za domom o výmere 1.443 m2 je vhodný na ďalšiu výstavbu do výšky 2 podlaží. celková Kúpna cena: 745 000 €. Dohoda o cene možná, prípadne výmena za menší RD v okr. Malacky pri lese + doplatok.

Prístup je možný po asfaltovej ceste z dvoch strán (ulica Dražická a ulica Na Vrátkach), obytná časť je oddelená od administratívnej, samostatným vchodom, veľa súkromia, zelene v okolí, skvelá lokalita na začiatku Dúbravky, blízko centra, pozemok vhodný na ďalšiu výstavbu, intenzívne rozvíjajúca sa oblasť.

Možnosť využitia na bývanie ako dvojgeneračný RD, prípadne ako Administratívny objekt, alebo skladové a výrobné priestory, alebo na ďalšiu výstavbu. Vhodné aj ako investičná príležitosť - výhodná lokalita na podnikanie, dobrá dostupnosť do centra a Bory.

Info a obhliadky: 0905 795 736

Zodpovedný maklér:

Meno:Ing. Juraj Švásta
Telefón:0905 795 736
E-mail:expisreal-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 15.07.2024