Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PREDAJ Rodinný dom - Chalupa so záhradou, obec Malinová, okr. Prievidza EXPIS REAL

Cena:
120 000,- €
Kraj:Trenčiansky kraj
Okres:Prievidza
Obec:Malinová
Ulica:
Kategória:Chaty a rekreačné objekty
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:2
Úžitková plocha:94 m2
Plocha pozemku:985 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:B
Parkovanie: Vonk. park. miesto
 
ID inzerátu:1803299643

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Exkluzívne len u nás, ponúkame na predaj štýlovú romantickú chalupu s vidieckym šarmom (na LV zapísané ako Rodinný dom), vhodnú na rekreáciu, alebo aj celoročne obývateľnú.

Ponuka pozostáva z: chalupy – rodinný dom, hospodárska budova a záhrada. Celková výmera pozemku je 985 m2.

Chalupa bola postavená v medzivojnovom období z kvalitnej nepálenej tehly, pričom hrúbka stien je až 50 cm. Dispozičné riešenie: vstupná chodba, kúpeľňa s WC, samostatná kuchyňa, dve obytné miestnosti a podkrovie.  Stavba je čiastočne podpivničená (pivnica o rozmere: cca 5 x 4 m).

Chalupa prešla kompletnou rekonštrukciou, všetky elektrické rozvody, rozvodná skriňa, prípojka elektroinštalácie na 220/380 V, Aquapol inštalovaný v roku 2013, menené okná (plastové – dvojsklo), bezpečnostné vchodové dvere. Strecha je rekonštruovaná, robená v roku 2007, plechová - s imitáciou škridly, menené odkvapové rýny.  Nevyužívané priestory v podkroví by sa dali využiť na ďalšie zobytnenie, podľa predstáv nového majiteľa, alebo na uskladnenie veci.

V kuchyni sa nachádza plynový sporák + funkčná pôvodná kachľová pec na drevo. Ohrev vody je zabezpečovaný elektrickým 100 l. kotlom, na teplú vodu v kúpeľni aj v kuchyni. Kúrenie pomocou plynových kachiel v izbách, alebo pevného paliva kachľovou pecou v kuchyni. Pitná voda je k dispozícii z obecného vodovodu + vlastná studňa s čerpadlom, kanalizácia je zvedená do žumpy. Na príjem TV je k dispozícii Skylink, vyvedený v obidvoch izbách a k dispozícii internetové pripojenie cez Orange.

Chalupa je udržiavaná, štýlová, suchá, využívaná na rekreačné účely majiteľom. Obytná plocha domu je cca 94 m2 – z toho cca 58 m2 majú izby (5 x 6 m a 4,6 x 6m) a kuchyňa (3,5 x 6 m). Chalupa je zariadená štýlovo, ihneď obývateľná, pričom sa predáva so všetkým svojím zariadením, tak ako je zobrazené na fotkách.

Hospodárska budova (PAJTA) bola postavená na betónových základoch a stĺpoch (8 x 8 m), vhodná na uskladňovanie dreva, prípadne stavebných a pracovných pomôcok.

Prístupová cesta je asfaltová, priamo až ku vstupnej bráne.
V okolí je krásny les, predurčený na prechádzky a túry, dá sa využívať aj cykloturistika, zimné a letné športy, zber húb, lesných plodov a pod. Priamo v obci je materská škôlka a potraviny. Úžasný čistý vzduch a kľud je to pravé = balzam na dušu!

Kúpou ihneď voľné, možnosť aj na HU. Info a obhliadky: 0905 795 736

Zodpovedný maklér:

Meno:Ing. Juraj Švásta
Telefón:0905 795 736
E-mail:expisreal-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 15.07.2024