Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PRENÁJOM 6 izb dom vhodný na Škôlku KRAMÁRE EXPIS REAL

Cena:
1 800,- €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava III
Obec:Bratislava-Nové Mesto
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:6
Úžitková plocha:215 m2
Plocha pozemku:580 m2
Vonk. park. miesto:Áno
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie: Vonk. park. miesto
 
ID inzerátu:180326491

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame Vám na dlhodobý prenájom výborne riešený 6 izbový slnečný bezbariérový rodinný dom na Kramároch,  v blízkosti COOP potravín,za bývalým Siemensom

Úžitková plocha domu je 215 m2 plus 23 m2 pivnice, nachádza sa na pozemku o výmere 580 m2

Pred domom sú k dispozícii 4 parkovacie miesta na vlastnom pozemku

Dom bol schvalený regionýlnym úradom a plne vybavený ako detské opatrovatelské centrum pre 12 deti alebo kancelárie (pôvodne usposobený ako sídlo firmy alebo kombinácia bývania a firmy- možná konverzia všetkými smermi).


Dispozícia domu:

1 NP: bezbarierový vstup z parkoviska - vstupná chodba, prijímacia kancelária (herňa 1) 22 m2, 2 samostatné miestnosti- riaditelňa (herňa 2) 28 m2 s východom na terasu a výhľad na Horský Park, jedna samostatná kancelária (spáleň pre deti) 19 m2 plus denná miestnosť- kuchyňa, pánske a dámske WC (t.c. prispôosobené na škôlku) 


2 NP- široké schodisko, vstupná chodba, 2 samostatné miestnosti- kancelárie (2 x 23 m2) jedna viacúčelová miestnosť zasadačka 28 m2, WC sprcha, a samostatná miestnosť na server-sklad, aircondition v jednej z kancelárii.

Pivnica: Samostatná kotolňa, príručný sklad 13 m2. RD po rekonštrukcii novozateplený- nízke náklady, nerozbitné trojité okná prízemie, relexné folie, vstupné bezpečnostné dvere, podlahy koberec, kvalitné EKO osvetlenie, plynové kúrenie – kondenzačný kotol, rozvody zo serveru v každej miestnosti , štrukturovaná kabeláž v celom dome, kabeláž na telefónnu ustredňu a rozvody do všetkých miestnosti, alarm a požiarny alarm s SMS, možné napojiť na bezpečnostnú službu. Kamerový systém interný aj externý. Parkovanie na vlastnom pozemku so zámkovou dlažbou, výborná poloha, privátne prostredie. K dispozícii záhrada.


Dom je ideálny na detské opatrovateľské centrum t.c. takmer kompletne vybavený, na firemné účely malú ev. stredne veľkú firmu, IT, reklamnú agentúru, právnickú kanceláriu, realitnú kanceláriu, cestovnú kanceláriu, malú prevádzku. Výborná dostupnosť 150 m MHD, pošta, výborne stravovacie možnosti v okolí, potraviny.

Voľný ihned.

Cena: 

Nájom 1800 €/mesiac (85 Euro/m2/rok) plus energie (cca 300 €/mesiac). Pri podpise zmluvy sa platí mesačný nájom, depozit a provízia RK 

Obhliadky a info:

09178542393

Petra Hayek, Expisreal

Zodpovedný maklér:

Meno:Bc. Petra Hayek
Telefón:0917 854 239
E-mail:petrahayek-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 26.09.2022