Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Home Staging - Vizualizácia a rekonštrukcia 

 

NAŠA FILOZOFIA

Sme presvedčení, že interiér má odzrkadľovať ľudí, ktorí v ňom bývajú, či pracujú. Priestor musí odzrkadľovať osobnosť človeka, či spoločnosť, ich hodnoty a životný štýl. Každý klient u nás prejde najprv kompletnou analýzou a následne mu vytvoríme ideálne riešenie ušité na mieru.

NAŠA PRÁCA

K našej práci pristupujeme pokorne, avšak ambiciózne. Naše ambície sa týkajú predovšetkým k vytvoreniu skvelých a jedinečných projektov, ktoré slúžia ľuďom, nie našej vlastnej osobe. Sme disciplinovaní. Nemyslíme na seba. Naše myslenie je orientované externe. Snažíme sa vidieť potreby zvonku. Neustále zlepšujeme, vynaliezame. Držíme sa princípu sľubovať menej, dodávať viac. Sme perfekcionisti, a to nás baví. Jednoducho si nemôžeme pomôcť.

NAŠI ZÁKAZNÍCI

Máme vynikajúcu starostlivosť o zákazníka. Naše pocity podriaďujeme pocitom našich zákazníkov. Máme v tom veľkú pokoru. Snažíme sa byť k našim zákazníkom čestní a féroví. Niekedy povieme aj zle znejúce fakty. Náš vzťah so zákazníkom je jednoducho založený na pravde.

NAŠI ZAMESTNANCI

Naši ľudia sú skvelí ľudia. Správni ľudia urobia všetko, čo je v ich silách, nie preto, čo za to dostanú, ale preto, že sa jednoducho nevedia uspokojiť s niečim horším. Nemáme radi priemernosť a sme absolútne netolerantní voči každému, kto prijal za svoju myšlienku, že postačujúce je byť dobrým. Pri výbere ľudí do nášho tímu sa riadime pravidlom: Je možné naučiť farmára vyrábať oceľ, ale nie je možné naučiť farmárskej etike ľudí, ktorí ju nemajú. Pri výbere našich ľudí kladieme dôraz na charakterové vlastnosti. Je jednoduchšie naučiť vzdelaniu ako charakteru, jednoduchej logike, pracovnej morálke a inteligencii. Ľudia v našom tíme sa neustále vzdelávajú a podporujeme ich rast, pretože len vzdelaný človek môže byť profesionál. Ľudia v našom tíme majú priestor na to, aby sa venovali tomu, čo sami považujú za dôležité vo svojej profesii. Sme na svojich ľudí hrdí.

 

SKUTOČNOSŤ vs. VIZUALIZÁCIA

 

 

 

     

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

     

     

 

 

 

VIZUALIZÁCIE

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

     

 

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 05.06.2023