Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Prenájom luxusný, priestranný, zariadený byt, Košická ulica, Ružinov-Ba EXPISREAL

Cena:
600,- €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Košická
Kategória:Byty
Druh:2 izbový byt
  
Úžitková plocha:60 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:2 / 4
Energ. certifikát:B
Loggia:áno
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:1803710

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom luxusný, priestranný, nadštandardne zariadený, slnečný 2 izbový byt v atraktívnom komplexe Viktória. Byt sa nachádza v centre Bratislavy v blízkosti City Business Center, v mestskej časti Ružinov, na ulici Košická.

Byt pozostáva z priestrannej obývačky s káblovou Tv s 50 programami, vybavenou kuchyňou, spálňou, kúpeľňou s keramikou od talianskeho návrhára Valentina, samostatného Wc, predsiene. V byte je loggia, ktorá má 4m2. Byt je kompletne zariadený. V byte je neobmedzené pripojenie na internet. Byt sa nachádza v nižšej budove objektu na 2. poschodí zo 4. V bytovom dome je k dispozícii výťah. V objekte je 24-hodín recepcia a strážna služba. Priamo v objekte sa nachádza fitness centrum, kaderníctvo, zubár a mini Tesco. K dispozícii je parkovacie státie v podzemnej garáži a pivnica. 

Výhody:

pekný výhľad rovno do parku s potokom priamo v areáli, tiché prostredie, pokojná lokalita. Priamo v objekte sa nachádza Fitness centrum, mini Tesco, kaderníctvo. Bytový dom je zateplený. Dobrá dostupnosť MHD. 

Cena celovo je 750€ (nájom 600€ + energie 150€)

Radi Vám zodpovieme Vaše otázky na 0951 165 717

We offer for rent a luxurious, spacious, above-standard furnished, sunny 2-room apartment in the attractive Viktória complex. The apartment is located in the center of Bratislava near the City Business Center, in the town part Ružinov, on the street Košická.

The apartment consists of a spacious living room with cable TV with 50 programs, equipped kitchen, bedroom, bathroom with ceramics by Italian designer Valentino, separate toilet, hallway. The apartment has a loggia, which has 4 square meters. The apartment is fully furnished. The apartment has an unlimited internet connection. The apartment is located in the lower building of the building on the 2nd floor of 4. There is an elevator in the apartment building. The property has a 24-hour reception and security service. Directly in the building there is a fitness center, hairdresser, dentist and mini Tesco. There is a parking space in the underground garage and a cellar.

Advantages:

nice view straight to the park with a stream directly in the area, quiet environment, quiet location. Directly in the building there is a fitness center, mini Tesco, hairdresser. The apartment building is insulated. Good access to public transport.

The total price is 750 € (rent 600 € + energy 150 €)

We will be happy to answer your questions on 0951 165 717

Zodpovedný maklér:

Meno:Tomáš Holod
Telefón:0951 165 717
E-mail:holod-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 25.11.2020