Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PRENÁJOM 3 izb. 3VEŽE, PETFRIENDLY, Bajkalská, Nové Mesto BA EXPISREAL

Cena:
750,- €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava III
Obec:Bratislava-Nové Mesto
Ulica:Bajkalská
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
  
Úžitková plocha:85 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:17 / 22
Energ. certifikát:A
Loggia:áno
Parkovanie:garážové státie
 
ID inzerátu:1803623

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

English description below.

Ponúkame na prenájom moderne zariadený 3-izbový byt na 17.poschodi s panoramatickým výhľadom v Rezidenčnom projekte III Veže s výbornou dostupnosťou do centra mesta v mestskej časti Bratislava-Nové Mesto. Orientácia bytu do tichej časti. Byt je plne zariadený vrátane klimatizácie, loggie a čo je nezvykom u novostavieb, sú tu dovolené domáce zvieratká!!! K bytu taktiež prislúcha parkovacie miesto. Bytový dom má 3 rýchle výťahy.

Kuchyňa je zariadená krásnou kuchynskou linkou na ktorej nájdeme indukčnú dosku, elektrickú rúru na pečenie, digestor, chladničku spojenú s mrazničkou a mikrovlnnú rúru. V byte je tiež TV a práčka.

Dispozičné riešenie bytu: pri vstupe do bytu sa po ľavej strane nachádza priestranný šatník, vstupná chodba vedie priamo do priestrannej kuchyne, ktorá je prepojená s jedálenskou a obývacou časťou s rozkladacou pohovkou, TV a nábytkom. Z obývacej miestnosti je výstup na loggiu . Nočná časť bytu pozostáva - chodba, samostatná toaleta, prvá izba s písacím stolom a rolldoorom. Možno využiť ako kanceláriu, detskú izbu, menšiu spálňu alebo veľký šatník. Následne z chodby vstup do druhej hlavnej spálne s manželskou posteľou a rolldorom, ďalej samostatná kúpeľňa s vaňou a dvomi umývadlami. K štandardu bytu patrí klimatizácia, 24/7 recepcia, SBS, kočikáreň, fitness a spoločenská miestnosť s detským kútikom priamo v objekte.
V cene je parkovacie miesto v garáži komplexu.

Priamo v budove sa nachádzajú: 4 reštaurácie, potraviny, drogéria, lekáreň, kaviarne, obchody. V tesnej blízkosti futbalový a hokejový štadión, Národné tenisové centrum, plaváreň, letné kúpalisko Tehelné pole, park Jama, jazero Kuchajda, Štrkovecké jazero, Nákupné centrum Vivo a Centrál, Lidl, Kaufland, Billa. Taktiež zástavky MHD s priamym spojením s letiskom, autobusovou a vlakovou stanicou.

Byt je voľný ihneď. 

Mesačný prenájom predstavuje 750 € + 250 energie,parkovanie, správcovské poplatky a služby (TV a internet zahrnuté).

Radi Vám zodpovieme všetky Vaše otázky na + 0951 165 717

We offer for rent a modernly furnished 3-room apartment on the 17th floor with a panoramic view in the Residential Project III Veže with excellent access to the city center in the Bratislava-Nové Mesto district. Orientation of the apartment to a quiet part. The apartment is fully furnished, including air conditioning, loggia and which is unusual for new buildings, pets are allowed here !!! The apartment also has a parking space. The apartment building has 3 elevator houses.

The kitchen is equipped with a beautiful kitchen unit, on which we find an induction hob, an electric oven for baking, a hood, a refrigerator connected to a freezer and a microwave oven. The apartment also has a TV and washing machine.

Layout of the apartment: at the entrance to the apartment there is a  wardrobe on the left side, the entrance hall leads directly to the  kitchen, which is connected to the dining and living area with sofa bed, TV and furniture. From the living room there is access to the loggia. Night part of the apartment by a member - hallway, separate toilet, first room with desk and rolldoor. Can be used as an office, children's room, smaller bedroom or large wardrobe. There is an entrance from the hallway to the second master bedroom with two beds and a rolldor, a separate bathroom with a bathtub and two sinks. The standard of the apartment includes air conditioning, 24/7 reception, SBS, carriage house, fitness and a common room with a children's corner directly in the building. The price includes a parking space in the garage complex.

Directly in the building there are: 4 restaurants, groceries, drugstore, pharmacy, cafes, shops. In the immediate vicinity of football and hockey stadium, National Tennis Center, swimming pool, summer swimming pool Tehelné pole, Jama Park, Lake Kuchajda, Štrkovecké Lake, Vivo and Central Shopping Center, Lidl, Kaufland, Billa. Also public transport stops with direct connection to the airport, bus and train station.

The apartment is available.

Monthly rent is 750 € + 250 energy, parking, management fees and services (TV and internet are included).

We will be happy to answer all your questions on +421 951 165

Zodpovedný maklér:

Meno:Tomáš Holod
Telefón:0951 165 717
E-mail:holod-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 31.10.2020