Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PRENÁJOM 1 izb. novostavba Tehelné Pole Bajkalská Nové Mesto BA EXPISREAL

Cena:
520,- €/mesiac
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava III
Obec:Bratislava-Nové Mesto
Ulica:Bajkalská
Kategória:Byty
Druh:1 izbový byt
  
Úžitková plocha:56 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:12 / 24
Energ. certifikát:C
Balkón:áno
Parkovanie:verejné parkovanie
 
ID inzerátu:1803606

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

English description below

Ponúkame Vám na prenájom luxusný, slnečný, priestranný 1-izbový byt vo vysokom štandarde navrhnutý architektom, kompletne dizajnovo zariadený, s priestrannou terasou, krásnym výhľadom na Bratislavu a futbalový štadión Tehelné pole, kvalitnými panoramatickými oknami, podlahovým kúrením v novom rezidenčnom projekte Tehelné Pole na Bajkalskej ulici vo vyhľadávanej mestskej časti Nové Mesto. Byt sa nachádza na 12p./24pp. dome s výťahom.

ú chladničku spolu  s mrazničkou a v neposlednom rade umývačkou riadu. Obývacia časť bytu je zas zariadená veľmi štýlovo, či už manželskou posteľou, šatníkmi a skriňami na mieru alebo veľkou TV. 

Byt vonia ešte novotou, treba vidieť.

Kompletná občianska vybavenosť, byt sa nachádza v polyfunkčnej budove, v okolí nájdete školy a škôlky, v okolí je možnosť kultúrneho ale aj športového vyžitia, skvelá MHD dostupnosť a v neposlednej rade parkovanie vo vonkajších priestoroch je bezplatné. Bytový dom bol skolaudovaný tento rok.

Veľmi príjemné a pekné bývanie vo vysokom štandarde.

Byt je voľný ihneď.

Mesačný prenájom predstavuje 520 € + 130 euro energie vrátane poplatkov za internet.

Radi Vám zodpovedáme Vaše otázky na 0951 165 717

We offer for rent a luxurious, sunny, spacious 1-room apartment of a high standard designed by an architect, completely designed, with a spacious terrace, beautiful views of Bratislava and the Tehelné pole football stadium, quality panoramic windows, underfloor heating in the new residential project Tehelné Pole na Bajkalská Street in the sought-after city part of Nové Mesto.

The apartment is located on 12p./24pp. house with elevator. ú refrigerator together with freezer and last but not least dishwasher. The living area of ​​the apartment is furnished in a very stylish way, whether it is a double bed, wardrobes and wardrobes to measure or a large TV. The apartment still smells new, must be seen. Complete civic amenities, the apartment is located in a multifunctional building, in the vicinity you will find schools and kindergartens, in the vicinity there is the possibility of cultural and sports activities, great public transport accessibility and last but not least parking in the outdoor area is free. The apartment building was approved this year. Very pleasant and nice living in a high standard.

The apartment is available immediately.

Monthly rent is 520 € + 130 euros of energy, including internet fees.

We are happy to answer your questions on +421 951 165

Zodpovedný maklér:

Meno:Tomáš Holod
Telefón:0951 165 717
E-mail:holod-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 30.10.2020