Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PREDAJ 6 izb moderný nízkonákladový dom NOVOSTAVBA širšie centrum NIVY EXPISREAL

Cena:
389 000,- €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava II
Obec:Bratislava-Ružinov
Ulica:Gusevova
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:novostavba
Počet izieb:6
Úžitková plocha:137 m2
Plocha pozemku:91 m2
Energ. certifikát:A
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:180170

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj novostavbu moderného 6 izbového, viackrát oceneného rodinného domu navrhnutého známou architektonickou kanceláriou. Dom sa nachádza vo vyhľadávanej a mimoriadne atraktívnej lokalite na okraji Ružinova v pešej dostupnosti Starého mesta a absolútneho centra Bratislavy - NIVY. 

Rodinný dom je postavený na tichej ulici Gusevova medzi zástavbou rodinných domov od začiatku uličnej čiary. Dom bol navrhovaný a stavaný pre vlastné potreby, sú teda použité kvalitné osvedčené materiály a sú zároveň dodržané všetky konštrukčné postupy v zmysle projektovej dokumentácie, čo je možné prezentovať prostredníctvom podrobnej fotografickej dokumentácie z celého priebehu stavby.

Dom je postavený na pozemku 91 m2, zastavaná plocha 72 m2. Celková úžitková plocha je 137 m2, na tejto ploche sa nachádza 6 izieb, 2x kúpeľňa, 2x WC, veľká otvorená obývacia izba prepojená s kuchyňou, pričom dom má dve plnohodnotné podlažia plus jedno atypické, je nepodpivničený, menšia pivnica sa nachádza na dvore. Dom je presvetlený, priestranný, vhodný aj pre viacčlennú rodinu.

Na prízemí sa nachádza dvorček so sedením, na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza priestranná terasa.


Interiérové vybavenie je kvalitné a moderne riešené. Kúrenie je v celom dome podlahové, separátne regulovateľné v jednotlivých miestnostiach, plynový kotol Junkers. V obývacej izbe sa nachádza krb, s ktorým je možné vykurovať horné podlažia, je realizovaná komplet príprava na montáž klimatizačných zariadení, štrukturovaná kabeláž je v celom dome spolu s domovým alarmom.

V každej miestnosti sa nachádzajú praktické Rolldor skrine s celkovým vnútorným vybavením. Do domu je dovedená káblová televízia a internet. Kuchyňa je kompletne vybavená všetkými elektrospotrebičmi.

Nehnuteľnosť je atraktívna hlavne pre príjemné rodinné prostredie s nízkou zástavbou, nízke prevádzkové náklady, bezproblémovým parkovaním a výbornou polohou, 5 min do historického centra, na skok nová Autobusová stanica NIVY, Apollo Business Centrum

Cena 389 000 €  K cene bude započítaná sprostredkovateľská provízia :

- poplatky spojené s prevodom vlastníckych práv na katastri

- kompletný právny servis

- súčinnosť s financujúcou bankou klienta,

V prípade, že sa rozhodnete financovať kúpu nehnuteľnosti formou hypotekárneho úveru, ponúkame vám služby nášho hypotekárneho špecialistu pre výpočet a zabezpečenie najvýhodnejších podmienok celkom ZADARMO!

Obhliadky a info: 

0917854239

Bc. Petra Hayek, Expisreal

Zodpovedný maklér:

Meno:Bc. Petra Hayek
Telefón:0917 854 239
E-mail:petrahayek-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 24.02.2020