Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj - 4 izbový habánsky dom - Veľké Leváre - Expis real

Cena:
123 000,- €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Veľké Leváre
Ulica:Veľké Leváre
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:125 m2
Plocha pozemku:237 m2
Energ. certifikát:B
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:180041

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj krásny habánsky dom v obci Veľké Leváre. Dom pozostáva zo štyroch izieb, je kompletne zariadený, vo výbornom stave. Na dome prebehla čiastočná rekonštrukcia. Hlavným kúrením je kúrenie plynom, doplnkové kúrenie je formou  krbu, kde si môžete príjemne oddýchnuť pri praskaní horiaceho dreva. Druhý krb sa nachádza v exteriéry. Na pozemku sa nachádza hospodárska budova, garáž, klenbová pivnica kde je príjemný chládok, kompletné inžinierske siete. Dom je možné využívať celoročne. Výmera pozemku je 237 m2, obytná plocha je 125 m2, celková úžitková plocha je 200 m2. Obvodové múry sú cca 60 cm hrúbky a teda dom nepotrebuje zateplenie a i tak si drží svoju teplotu.

Podkrovie domu je možné využiť napr. ako ateliér s krásnym výhľadom na okolie.

Dom a aj okolie dýcha históriou, celkový dojem nehnuteľnosti je veľmi príjemný, kde si viete po namáhavom dni oddýchnuť či už v chalúpke alebo na záhrade pod stromom na lavičke :) Záhradu tvoria rôzne okrasné stromy a kry vysadené vo vidieckom štýle

Obec má výbornú občiansku vybavenosť, kde sa nachádzajú rôzne obchody, pošta, škola, škôlka, zdravotné stredisko. Vzdialenosť väčších miest je cca 10 km Malacky, výborná dostupnosť na diaľnicu, cca 50 km Bratislava, Senica je vzdialená cca 40 km od obce. V blízkosti obce sa nachádza rekreačné stredisko Rudava, po okolí sú borovicové lesy, prírodné jazerá, rôzne historické pamiatky.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme bezplatný kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

INFO: 0948 421 619

Zodpovedný maklér:

Meno:Adriana Boudná
Telefón:0948 421 619
E-mail:boudna-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 29.09.2020