Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj nadštandardného 3 izbového bytu , Bratislava I. – Staré Mesto

Cena:
400 000,- €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Bratislava I
Obec:Bratislava-Staré Mesto
Ulica:Vazovova
Kategória:Byty
Druh:3 izbový byt
  
Úžitková plocha:132 m2
Stav objektu:novostavba
Poschodie:2 / 5
Energ. certifikát:neuvedené
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:170476

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj krásny nadštandardný 3-izbový byt v tehlovej novostavbe na Vazovovej ulici, Bratislava I. – Staré Mesto o celkovej  výmere  135 m 2, z toho plocha bytu je 132m2 + cca 3m2 balkón.   Byt sa nachádza   na 2.NP/5 s výťahom, ktorý ide priamo aj z priestoru garáži. Byt je tichý, slnečný orientovaný na JV. K bytu patrí aj garážové státie o výmere 11,5 m2. Byt má ústredné vykurovanie z vlastnej kotolne umiestnenej priamo v priestore bytového domu. Na podlaží sa nachádzajú 2 bytové jednotky.  Bytový dom aj keď je skoro v centre mesta je  v príjemnej a pokojnej lokalite s množstvom udržiavanej zelene.

Objekt bytového domu ako aj voľné priestranstvo na parkovanie  je chránené kamerovým systémom a otváranie je na čipy.

Byt  má klimatizáciu a výborné rozmiestnenie miestností, spálňa o výmere cca 14 m2 (skoro štvorcového tvaru s atypickým výklenkom) má  samostatný vstup z haly, z ktorej je vchod aj do jednej z  kúpeľní a  samostatného WC. Z rozľahlej  haly o výmere cca 11 m2 je vstup aj do priestrannej obývačky o rozlohe cca 35 m2 z ktorej sa vychádza na balkón. Z priestoru haly  v ktorej sú pozdĺž steny kvalitné rolldory sa vchádza do ďalšej izby (detto štvorcového tvaru s dvomi oknami o rozlohe cca 15 m2. V obidvoch izbách sú opäť rolldory ako aj kvalitné manželské postele so stolíkmi a komodou. V blízkosti tejto izby je druhá kúpeľňa, v ktorej je sprchový kút spolu s WC a vysoko nadštandardnou sanitou.  Prvá kúpeľňa má vaňu a opäť aj táto je zariadená s vysoko kvalitnou a nadčasovou sanitou, čo prezentuje aj dvojité umývadlo. Priamo z chodby bytového domu sa vchádza cez chodbu do priestrannej kuchyne a taktiež  aj z danej chodby je vstup do druhej kúpeľne. Kuchyňa o výmere cca 24m2 a atypickým výklenkom má nielen robustnú, ale vysoko elegantnú bielu kuchynskú linku s kvalitnými spotrebičmi. Z kuchyne je priami vstup do cca 7m2 komory. Nadštandardný  byt je zrealizovaný pôvodne z plánovaných dvoch bytových jednotiek.  Podlaha v izbách  a dvere sú z dreva striedajúc podlahu z kvalitnej dlažby. Byt je veľmi dobre riešený a  priaznivo pôsobí na kvalitu bývania. Byt sa predáva aj so zariadením podľa požiadaviek kupujúceho.

 

Bytový  dom je vo výbornej lokalite v blízkosti sú zástavky električiek,  trolejbusu, autobusu, a k historickému centru mesta (MHD cca 5 min. ).  V susedstve sú nové moderné obchodné centrá s wellness a fitnes areálom (posilovňa, squash, tenis), bratislavčanmi obľúbené trhovisko, .....vrátane všetkého vybavenia a služieb (potraviny, banka, pošta, čistiareň, nonstop pohotovosť, lekáreň, reštaurácie, kaviarne, ...) ako školy  a aj škôlky  .  Výborný prístup na diaľničný obchvat, priamy MHD spoj na železničnú, autobusovú stanicu a k letisku.

 

Cena: 400 000,- Eur (v cene je zahrnuté aj garážové státie priamo v bytovom dome)

Voľný  od : júna 2019 resp. podľa dohody

Kontakt: Ing. Darina Franková, email: frankova-ZVNC-expisreal.sk

Telefón:    0903 300 466

Zodpovedný maklér:

Meno:Ing. Darina Franková
Telefón:0903 300 466
E-mail:frankova-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 23.08.2019