Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj – Nadštandardný 6 izbový rodinný dom s bazénou s protiprúdom a saunou Sekule – Expisreal

Cena:
228 000,- €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Sekule
Ulica:Sekule
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:6
Úžitková plocha:180 m2
Plocha pozemku:4099 m2
Energ. certifikát:B
Terasa:áno
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:170372

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj krásny, nadštandardný 6 izbový rodinný dom s bazénom s protiprúdom, infra saunou, barom v obci Sekule. Dom s úžitkovou plochou 180 m2 sa nachádza v centre obce no i tak v tichom a kľudnom prostredí. Dvor v prednej časti je celý vydláždený a tak tvorí dostatočný priestor na parkovanie 5-6  vozidiel. V zadnej časti dvora sa nachádza veľká hospodárska budova, ktorá slúži ako garáž pre dve vozidlá, dve miestnosti so sociálnym zariadením, ktoré majú široké využitie, napr. ako hosťovská bytová časť, alebo pracovňa, toho času slúži ako fitnes miesto. V tejto hospodárskej budove sa nachádza aj oddychové a spoločenské miesto a to krásny bar s posedením z masívu, plavecký bazén s protiprúdom plne automatizovaným s minimálnou starostlivosťou napojenou na pult spoločnosti, ktorá sa stará o bazénovú techniku. V tejto časti sa vykuruje podlahovým a ústredným kúrením, čo zabezpečuje maximálny komfort a príjemné teplo. V zadnej časti miestnosti sú oddelene sprchovací kút, toaleta a miestnosť v ktorej sa nachádza na mieru zabudovaná  infra sauna. Podkrovie hospodárskej budovy sa dá využiť napr. ako ateliér.

Dispozičné riešenie domu tvorí:

1. Podlažie: vstupná chodba, obývacia miestnosť a detská izba s výhľadom do ulice, kúpeľňa so sprchovacím kútom, oddelená toaleta, jedáleň pre delená s kuchyňou so vstupom na menšiu terasu orientovanou do dvora. Kuchyňa je plne zariadená, kuchynská linka je zánovná. Schodište smerujúce do 2.podlažia.

2. Podlažie: chodba, otvorená miestnosť slúžiaca aj ako detská izba, pracovňa, spálňa a detská izba, kúpeľňa s vaňou, oddelená toaleta.

Dom je čiastočne podpivničený, kde sa nachádza technická miestnosť s kvalitným plne automatickým splyňovacím kotlom na drevo, zberné nádrže na ohrev vody, plynový kotol, bojler a náraďovňa.

Za hospodárskou budovou sa nachádza veľký vybetónovaný priestor, ktorý môže slúžiť na rôzne účely. Za týmto priestorom je veľká záhrada (2479m2) s nasadenými ovocnými stromami.

Celková nehnuteľnosť pôsobí harmonicky, s kvalitným a úsporným riešením užívania domu.

Obec je s plne občianskou vybavenosťou, kde sa nachádzajú rôzne obchodíky, reštaurácie, detské ihrisko, škola, škôlka, zdravotné stredisko. Výhodou je rýchla dostupnosť do Rakúska, Čiech, napojenie na diaľnicu D2. Okolie obce tvoria borovicové lesy, lúky, polia, v blízkosti sa nachádzajú jazerá a tak je možnosť agroturistiky, cyklo turistiky, prechádzky v prírode, kde príjemne zrelaxujete a oddýchnete si.

Táto nehnuteľnosť má široké využitie, ktorá môže slúžiť buď pre veľkú rodinu alebo aj na podnikateľské účely.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme bezplatný kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

INFO: 0948 421 619

Zodpovedný maklér:

Meno:Adriana Boudná
Telefón:0948 421 619
E-mail:boudna-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 24.06.2019