Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj – Krásny 3 izb. rodinný dom vo vidieckom štýle, Veľké Leváre – Expis real

Cena:
190 000,- €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Malacky
Obec:Veľké Leváre
Ulica:SNP
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:kompletná rekonštrukcia
Počet izieb:3
Úžitková plocha:90 m2
Plocha pozemku:1100 m2
Energ. certifikát:B
Terasa:áno
Parkovanie:vyhradené parkovanie
 
ID inzerátu:170352

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj krásny rodinný dom v obci Veľké Leváre na ul. SNP. Interiér a exteriér je krásne ladený vo vidieckom štýle, so zachovaním historicky hodnotných častí domu ako napr. cca 250 ročný drevený trámový strop v perfektnom stave, objavený pri rekonštrukcii.

Dispozičné riešenie domu je: vstupná miestnosť, priestranná spálňa, kúpeľňa, samostatná toaleta, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou a hosťovská (detská) izbička. V kuchyni sa nachádza aj špajza. K domu prislúcha  terasa s výhľadom na okolitú prírodu, náraďovňa, technická miestnosť so širokým využitím ako napr. domáca dielnička. Jedna časť domu je podpivničená. Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou v roku 2008 a 2009 a to: podrezanie všetkých murovaných častí vrátane priečok, betónová doska, postupná náhrada nepálenej tehly za pálenú, v strede muriva ponechaná kvôli izolácii, stropy, priečky, omietky vnútorné aj vonkajšie, nové rozvody, kombinované ústredné kúrenie ovládane termostatom kotol+ krbové kachle pre celý dom, podlahové kúrenie, satelit, alarm atď...

 Nová plechová strecha bola pokladaná v roku 2017. Okná sú vymenené za euro drevené okná s ponechaním jedného pôvodného no zreštaurovaného okna, pre zanechanie historickej pamiatky. Stropy v dome sú s drevenými podhľadmi a priznanými nosnými hranolmi. Podkrovie domu je vybetónované s možnosťou z obytnenia alebo využitia ako odkladací priestor.  Vykurovanie domu je riešené rôznymi variantmi a to: elektrické podlahové kúrenie, ústredné napojené na plyn s kombináciou napojenia na kachle a teda vykurovanie drevom. Kuchynská linka je nová a taktiež riešená vo vidieckom štýle.

Dom má všetky inžinierske siete, pripravená je aj prípojka na kanalizáciu.

 Celková úžitková  plocha domu je 130 m2, obytná plocha je 90 m2, pozemok má rozlohu 1100 m2. Prístup na pozemok je z oboch strán. Zo zadnej časti pozemku preteká potok Rudava.  Pozemok je mierne svahovitý s výhľadom na krásnu okolitú prírodu, nivu Rudavy.

Na pozemku je vybudovaný závlahový systém napájaný z Rudavy s vlastným výkonným čerpadlom a systémom na zachytávanie dažďovej vody.

 Na pozemku sa nachádza detské ihrisko a udržiavaná okrasná záhrada. Pozemok má široké využitie napr. na postavenie bazénu, zimnej záhrady, založenie úžitkovej záhrady alebo odpredania časti pozemku nakoľko je celý pozemok klasifikovaný ako stavebný.

 Veľké Leváre je obec vzdialená cca 7 km od mesta Malacky, výborná dostupnosť je do Bratislavy (cca 45 km), v blízkosti sa nachádza prechod do Rakúska – Hohenau. Obec má kompletnú občiansku vybavenosť a teda škola, škôlka, zdravotné stredisko, rôzne obchodíky, pošta, kaviarne, možnosť nazretia aj do histórie napr. v kostole Panny Márie z roku 1723, Habánske múzeum. Na svoje si prídu aj milovníci prírody, keďže v okolí obce sa nachádzajú rozsiahle borovicové lesy, polia, lúky, v blízkosti sa nachádza aj rekreačné stredisko Rudava, kde je možnosť  kempovania, oddychu a športu, kúpania sa v jazere, člnkovania. Okolité lesy ponúkajú krásne prechádzky po lese, zber lesných plodín, húb. Bývanie v tejto obci má preto výborné podmienky na trvalé bývanie, ale aj rekreačné bývanie.

Táto krásna nehnuteľnosť sa predáva so zariadením: nábytok, el spotrebiče.

V prípade záujmu Vám zabezpečíme bezplatný kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

INFO: 0948 421 619

Zodpovedný maklér:

Meno:Adriana Boudná
Telefón:0948 421 619
E-mail:boudna-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 18.01.2019