Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

PREDAJ – 3 izbový rodinný dom, Borský Mikuláš – EXPISREAL

Cena:
77 000,- €
Kraj:Trnavský kraj
Okres:Senica
Obec:Borský Mikuláš
Ulica:Borský Mikuláš
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:pôvodný stav
Počet izieb:3
Úžitková plocha:205 m2
Plocha pozemku:1488 m2
Energ. certifikát:C
Parkovanie:neuvedené
 
ID inzerátu:170334

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj starši, zachovalý  3 izbový domček na Záhorí v obci Borský Mikuláš. K domu vedie udržiavaná príjazdová cesta, ktorá zabezpečuje ľahký prístup do dvora. Dom o rozlohe 205m2 je v zachovalom stave s pristavenou kuchyňou a kúpeľňou. Domček je ihneď obývateľný bez potreby väčších investícií. V dome sa nachádzajú tri priechodné izby.  Kúrenie je zabezpečené ústredným kúrením kachlami na tuhé palivo a starším plynovým kotlom. V dome sú všetky inžinierske siete: voda, elektrika, plyn.

Na pozemku sa nachádza pracovná dielňa a zachovalá priestranná stodola o výmere 91m2. Pozemok má rozlohu 1488 m2, kde sa nachádza ovocný sad. Pozemok je udržiavaný, s dostatočným prísunom slniečka ale aj tieňa, kde môžete príjemne zrelaxovať. Celkové prostredie je veľmi kľudné, v okolí sa nachádzajú krásne lúky, borovicové lesy, vodné nádrže čo tvorí veľké možnosti oddychu, krásnych prechádzok po okolí, hubárčenie, ale aj možnosť športu: cykloturistika, agroturistika na koni atď.  

Rodinný dom je možné využívať ako víkendový domček, ale aj na trvalé bývanie. Pozemok umožňuje široké využitie kde si môžete napr. dopestovať svoju zeleninku, ovocie, chovať domáce zvieratká. 

V obci je kompletná občianska vybavenosť: rôzne obchody, reštaurácie, kaviarne, pošta, škola, škôlka, medzimestská doprava.

V obci a aj v okolí obce sa významné kultúrne pamiatky ako napr. rodný dom básnika Jána Hollého, rímsko-katolícky kostol  svätého Mikuláša, Bazilika Sedem bolestnej Panny Márie v Šaštín-Stráže.  

Vzdialenosť do Senice je cca 20 km, Malacky cca 30 km, Bratislava cca 80 km.

V cene je zahrnutý kompletný právny servis. V prípade záujmu Vám zabezpečíme bezplatný kompletný hypotekárny servis. K dispozícii Vám bude náš hypotekárny špecialista, ktorý Vám dojedná najvýhodnejšie podmienky.

INFO: 0948 421 619

Zodpovedný maklér:

Meno:Adriana Boudná
Telefón:0948 421 619
E-mail:boudna-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 21.11.2018