Vyhľadávanie nehnuteľností
-
- m2

Predaj - výhodné bývanie v rodinnom dome - čiastočná rekonštrukcia - Hamuliakovo - EXPISREAL

Cena:
154 000,- €
Kraj:Bratislavský kraj
Okres:Senec
Obec:Hamuliakovo
Ulica:Dlhá ulica
Kategória:Domy a vily
  
Stav objektu:čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb:4
Úžitková plocha:327 m2
Plocha pozemku:642 m2
Energ. certifikát:B
Balkón:áno
Terasa:áno
Parkovanie:garáž
 
ID inzerátu:170155

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na predaj priestranný rodinný dom nachádzajúci sa v obci Hamuliakovo, kde máte veľké výhody ako príjemné bývanie obkolesené blízkou prírodou, dunajskou hrádzou s možnosťami oddychu, príjemných prechádzok po okolí,  športovania ako cyklistika, korčuľovanie, dopestovania si  zeleninky, ovocia  na svojej záhradke , krásny výhľad z balkóna na  hrádzu a predsa v dosahu Bratislavy.

Dom je z poctivých materiálov, má cca 40 rokov, obvodové steny sú hrubé 40 cm, čo je výhoda, že sa nemusí zatepľovať. Dom prebehol čiastočnou rekonštrukciou ako výmena okien za plastové okná, tak isto výmena dverí za plastové, nadstavba druhého nadzemného podlažia, kde sa nachádza priestranný balkón s výhľadom ako sme vyššie spomínali na hrádzu, veľká výhoda je novej strešnej krytiny  a teda aj krovu čo je finančne náročné.

Dom predstavuje široké využitie nakoľko je priestranný  čo je výhodou si vymedziť jedno podlažie na podnikateľské účely – ako napr. kancelárie, denný bar, kaderníctvo atď. alebo pre početnú rodinu, ako dvojgeneračný dom, taktiež je dom vhodný ako ubytovňa pre zamestnancov.

Dispozične dom  pozostáva z:

Vyvýšená pivnica v ktorej sa nachádza 1 izba spoločná s kuchyňou, 2x toaleta, vstupná chodba vedúca na dvor domu, technická miestnosť, kde sa nachádza plynový kotol na vykurovanie, nový bojler obojživelník  na ohrev vody TÚV a ústredné kúrenie, práčovňa z ktorej vedú schody do prvého nadzemného podlažia. V miestnosti sa nachádza krásne jazierko a krb na spríjemnenie si chladných večerov.  

1.Nadzemné podlažie sa skladá z 3 izieb, samostatnej kúpeľne, samostatnej toalety, vstupnej chodby vedúcej na ulicu, kuchyňa, priestranná terasa (20m2) a schodište vedúce na druhé nadzemné podlažie (podkrovie). Na tomto podlaží sa tak isto nachádza krb, čo je výhodné využívať na prelome ročných období jar, jeseň.

2.Nadzemné podlažie je holo stavba s osadenými oknami a dverami, balkón.  Výhodou je, že nový majiteľ si to môže dokončiť podľa svojich predstáv. Kompletná projektová dokumentácia  druhého nadzemného podlažia je k dispozícii.

Na pozemku sa nachádza studňa, garáž (20m2), pozostatok z hospodárskej budovy, oplotenie pozemku je betónovým murivom. Pozemok je z väčšej časti vybetónovaný, do dvora je 3 m široký vjazd až do zadnej časti pozemku.

Dom je napojený na všetky inžinierske siete : elektrika, plyn, obecná voda, kanalizácia, telefónna linka, TV Magio.

Zastavaná plocha domu je  109 m2, 20m2 garáž

Úžitková plocha spolu 347m2:     

-vyvýšená pivnica 109 m2,

-prvé nadzemné podlažie  109 m2,

 -druhé nadzemné podlažie je 109 m2

Celková výmera pozemku  vrátane zastavaných plôch je 642m2.

V obci je kompletná občianska vybavenosť:  škola, škôlka, obchody, MHD, zdravotné stredisko, lekáreň.

Zodpovedný maklér:

Meno:Adriana Boudná
Telefón:0948 421 619
E-mail:boudna-ZVNC-expisreal.sk
makler

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.

Súrne hľadáme

pre našich klientov: garsónky, 1- 4 izbové byty a rodinné domy na predaj, alebo prenájom v Bratislave. 

Property management

Pre investorov: Služby spojené s investovaním do nehnuteľností. 
Posledná aktualizácia bola urobená dňa : 18.01.2019